Warsztaty Ustawień Systemowych
Popołudnia w godzinach 17-21

Będziemy pracować metodą Nowych Cichych Ustawień wg Berta Hellingera. Poprzez ćwiczenia, wykłady i ustawienia przyjrzymy się tematom, które przynosicie.

Poniżej daty i tematy spotkań w małych, bardzo kameralnych grupach w godzinach 17.00 – 21.00 w wybrane środy miesiąca. Każdy niezależnie od tematu może przyjść w innym problemem, na który chce spojrzeć poprzez pole swojego rodu. Doświadczenie pokazuje, że często dana grupa zbiera się nieprzypadkowo i ich tematy się wzajemnie wspierają.
Polecam tę formę pracy osobom, które myślą o sesjach indywidualnych ze względu na kameralną grupę i dodatkowe korzyści z reprezentowania.

Ustawienia to głęboka energetyczna praca na poziomie więzi pokoleniowych, w których często tkwi zablokowany przepływ Miłości. Przyjrzenie się temu, co powoduje naszą niemoc, ciężki los, pewne powtarzające się wydarzenia w naszym życiu, sprawia, że to co do tej pory nieuświadomione i zakryte zaczyna się ujawniać, integrować i jednać. Ustawienia pozwalają iść naprzód zwłaszcza wtedy, gdy inne metody zawiodły.

Na każdym warsztacie będą ustawienia własne, krótkie medytacje lub ćwiczenia.

Warszawa, małe grupy.

W czwartki, w godzinach 17-21:

Najbliższe daty:
25 listopada 2021
16 grudnia 2021


Zapraszam na fb „Kochaj i już. Ustawienia systemowe”, aby poczytać więcej o tej metodzie 202

Miejsce

Warszawa Centrum lub Targówek, dokładny adres podamy po zapisie.

Koszt

Cena warsztatu 350 zł za osobę.