4 KROKI
DO MIŁOŚCI

Aby być objętym, otwórz szeroko ramiona.
Jonattan Carrol

4 KROKI
DO MIŁOŚCI

Aby być objętym, otwórz szeroko ramiona.
Jonattan Carrol

4 kroki do Miłości

Ścieżka otwierająca:
i na Miłość, i na relacje 

To program otwarcia się na związki ze sobą i z innymi. Otwiera serce, wietrzy głowę, przede wszystkim angażuje duszę. Został stworzony po to, by zacząć doświadczać Miłości na co dzień i w rezultacie znaleźć związek, o jakim się marzy.

„Siedzimy na kanapie. On mnie nie kocha. Znowu mnie ktoś nie kocha – wzdycha klientka. Zamknij oczy i wsłuchaj się w swoje serce. Kogo ono kochało. Tak prawdziwie. Naprawdę? – zamyśla się – to chyba nikogo. Patrzy zdziwiona – Chciałam, żeby oni mnie kochali.” Zapis z sesji

Miłość jest większa niż Ty!


– Jeżeli już wszystko zawiodło: poprzednie relacje, kursy, warsztaty, randki…
– Kiedy serce walczy z głową i nie wiemy, którego z nich słuchać…
– Jeżeli masz już wszystko… oprócz związku…
– Lub jeśli nie masz już siły na kolejne znajomości, bo ile się można podnosić po poprzednich…
– Trudno Ci o kimś zapomnieć…
– Jesteś po zdradzie lub „dziwnych” związkach…
– Odszedł po wielu latach ktoś bliski…
– Jesteś z kimś, ale nie czujesz miłości…
– Zastanawiasz się jak może być lepiej w relacji, którą tworzysz…
– Chcesz lepiej się komunikować w parze, którą tworzysz…

…to może czas przyjrzeć się temu z  poziomu Ducha.

Przyjrzeć się w sobie – Czym właściwie jest ta miłość? Jak do niej dotrzeć? Jak płynie w moim systemie rodzinnym? Komy wolno było kochać a komu nie?
Jak nie skrzywdzić i samemu nie dać się zranić?  Czuć intymność kiedy jest się razem? Czuć wsparcie, przepływ, iskrzenie…

Pozwól Miłości działać.

Poznaj jej język, jej mechanizmy, jej zapisy. Nie szukaj jej rozpaczliwie w drugiej osobie, bo jej źródło jest zupełnie gdzie indziej.
Pozwól jej się najpierw rozgościć w Tobie.
Pozwól się przed nią nie bronić.

PROGRAM

Te 4 kroki do Miłości to kroki milowe.

To twoja relacja ze sobą, to odkrywanie kodów w podświadomości. – jakie masz wzorce miłości? Czujne słuchanie ciała – co ono mówi o miłości, relacji, kontakcie?

To przyglądanie się twojemu wewnętrznemu dziecku, tym momentom kiedy miłość się skuliła, schowała, zamroziła, nie można było czuć…

To objęcie tych kawałów siebie, które czekają aż je dostrzeżesz, uwolnisz z przeszłości. To słuchanie duszy, gdzie ona cię woła i do kogo? To przegląd relacji – czy jakaś Cię jeszcze trzyma?

To poszukanie korzeni – jak płynęła miłość w Twoim rodzie – komu wolno było kochać a komu nie? I jak kochać?

Odkrywanie tego uwalnia nas do własnego przeznaczenia, własnych wyborów. Do wychodzenia z iluzji, bajek, czekania… a sięganie po własny los.
To pojednanie między mężczyznami i kobietami i wyjście poza odwieczną walkę płci. Bo już czas.

METODY

Te 4 kroki to ścieżka zebrana przez lata pracy.
Wszystkie obserwacje i doświadczenia zebrałam w pigułkę a moje indywidualne podejście do każdego pozwoli Ci namierzyć Twój próg zmiany i wykonać swój indywidualny krok. Z odwagą!

W programie: taniec intuicyjny, medytacje, sesje oddechowe, ćwiczenia wglądowe, elementy ustawień systemowych, praca na poziomie mentalnym, cielesnym, emocjonalnym i duchowym.


Zapisz sie teraz!

Dla kogo?

program rozwojowy dla singli, ale też dla osób w związku, które chcą przyjrzeć się sobie i swoim skryptom na temat miłości.

Kiedy?

Dostępne wersje:
Online – Marzec 2024,w  dniach 6,13,20,27 godzinach 18.00-20.00

Warsztat wyjazdowy – Maj / czerwiec 2024  – 30,31,1,2  – długo weekend

Warsztat online – to 4 wieczory, możesz odsłuchać spotkania w wybranym przez siebie terminie przez 2 miesiące

Warsztat Wyjazdowy
start w piatek o 12.00, koniec w niedzielę o 16.00, Nowe Cuda Niewidy na Podlasiu


Co mówią poprzedni uczestnicy:

„Iwona jest cudowną osobą i przewodnikiem. Z ogromnym wyczuciem, empatią, wrażliwością i doświadczeniem prowadzi w kierunku otwierania serca. Warsztat 4 Kroki do miłości – mega! Jeden dzień, a zmiana jak krok milowy  Bardzo polecam!  ” Joanna Sławińska

„Warsztaty z Iwoną to bardzo ciekawe, intensywne doświadczenie … bardzo osobiste, przełomowe. Znajdziesz tu intymność, poszanowanie prywatności, respekt do swoich przeżyć, ale i ciepło oraz prawdziwe zaangażowanie prowadzącej. Bez oczekiwań, bez specjalnej intencji, z ciekawością …. Dla mnie był to pewien osobisty przełom… z tą świadomością idę dalej. Dziękuję Iwona  Robisz wspaniałą robotę dla tych, którzy odważą się poszperać w zakamarkach siebie. ” Anna Mikołajczyk

„Warsztaty przygotowane bardzo profesjonalnie, dbałość o różnorodność ćwiczeń oraz przestrzeń dla różnych osobowości. Całkowita akceptacja i prowadzenie Iwony sprawia, że chce się tam wracać, właśnie do Niej. Buduje więź podchodząc indywidualnie, a jednak w grupie, do każdego i daje możliwość z pełną miłością na poznawanie siebie. Bardzo inspirujące i motywujące zajęcia do dalszej pracy nad sobą. Jestem mega wdzięczna za każdą minutę spędzoną na warsztatach! Absolutnie WARTO!! ” Dorota Te

Te recenzje znajdziesz na stronie fb Kochaj i już – ustawienia systemowe.

Nie ma co szukać obiektu miłości. Najpierw odnajdź samą Miłość.  Erich Fromm pisał „Większość ludzi uważa, że miłość to sprawa OBIEKTU, a nie ZDOLNOŚCI. (…) Pogląd taki da się porównać do stanowiska człowieka, który chce malować, ale nie uczy się sztuki malarstwa, tylko twierdzi, że musi poczekać na odpowiedni obiekt, a potem kiedy już go znajdzie, będzie malował znakomicie.”

TERMINY i CENY:

Marzec 2024, w dniach 6,13,20,27 online  – 500 zł

Wyjazdowy -maj/czerwiec 2024 , w dniach 30,31,1,2 – 1200 zł plus zakwaterowanie ok 680 zł
Nowe Cuda Niewidy Podlasie
piękne miejsce ze stawem, sauną, wspaniałymi masażami i jedzeniem.

Wpłąty zadatku 200 zł na konto:
Avia
02 1140 2004 0000 3602 8426 2122
z dopiskiem Imię i nazwisko + 4KR wyjazd
ZGŁOSZENIA
coach@iwonakubiak.pl

 

Doskonałym uzupełnieniem ścieżki są spotkania otwarte on line oraz indywidualne sesje.

Zgłoszenia 
coach@iwonakubiak.pl

 

Miejsce

Podamy później