ODWAGA ŻYCIA
WŁASNYM ŻYCIEM

Prowadzę ludzi w głąb siebie do szczęścia,
spełnienia i samorealizacji
Iwona Kubiak

ODWAGA ŻYCIA WŁASNYM ŻYCIEM

Prowadzę ludzi w głąb siebie do szczęścia, spełnienia i samorealizacji
Iwona Kubiak

Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem, coachem PCC w ICF, Praktykiem świadomego oddechu, terapeutą systemowym w nurcie Berta Hellingera wg Cichych Ustawień Rodzin. Autorem studiów podyplomowych i Dyrektorem Coachingu na wyższej uczelni Collegium Civitas. Mam za sobą ponad 14 000 sesji z klientami oraz wiele szkoleń zarówno biznesowych jak i warsztatowych. Od 22 lat prowadzę ludzi w głąb siebie do szczęścia, spełnienia i samorealizacji.

Pomagam, zarówno kobietom jak i mężczyznom, w osobistej zmianie. Budzę poczucie sprawczości i wpływu. Budzę do życia w pełni – do obecności, żywości, czucia. Do odwagi życia własnym życiem, zgodnie ze swoimi wartościami. Ale przede wszystkim – budzę do miłości. Namawiam do kochania siebie i innych miłością, która nie jest ślepa. Wszystkie techniki, które proponuję: świadomy oddech, ustawienia systemowe, coaching, praca z ciałem oparte są na pozwoleniu, aby świadomość i miłość mogła w nas działać i wzrastać.

Oddech

to twój najlepszy przewodnik w drodze do siebie. Ciało, bycie obecnym w tej właśnie chwili pokazuję prawdę, którą czasami tak bardzo umysł chce ominąć. W 1999 r ukończyłam Instytut Świadomego Życia Ewy Foley i programy zapraszanych przez nią gości. Uczyłam się jak pracować z oddechem u Nemi Nath w Australii, u Colina i Mariny Sissonów w Nowej Zelandii, u dr Joy Manne. Ukończyłam kursy Practitioner NLP, liczne warsztaty Instytutu Ericksonowskiego, jestem absolwentką „Business &You” Davida Neenana. Znam techniki pracy z ciałem, oddech biodynamiczny, Emotional Freedom Technique, Holistic Pulsing, szamańską pracę z energią. Skończyłam z mężem kilkuletnią szkołę tantry dla par „Tantra Essence”. Prowadziłam w 2003 roku Holistyczną Szkołę Rodzenia, która przygotowywała do – nieznanych wtedy w Polsce, porodów lotosowych. Teraz uczę pracy ze świadomym oddechem w Szkole CUUD Coachingu Oddechem i opieram się na tej metodzie w każdej prowadzonej sesji czy warsztacie.

Ustawienia systemowe

Ustawienia hellingerowskie to głęboka, energetyczna praca na poziomie więzi pokoleniowych. Przyjrzenie się temu, co powoduje naszą niemoc, ciężki los, powtarzające się wydarzenia w naszym życiu, sprawia, że to, co zakryte zaczyna się ujawniać, integrować i jednać. Od 1998 roku uczę się ustawień systemowych. Miałam zaszczyt uczyć się od samego Berta Hellingera, Otto Brinka, dr Joy Manne czy Johna Whittingtona. Ukończyłam Szkołę Cichych Ustawień Rodzin przy Instytucie w Taunusie u Gerharda Walpera. Zapraszam na warsztaty i sesje również on line.

Kochaj i już!

To hasło przewodnie w towarzyszeniu Ci do szczęśliwych związków. Odwaga mądrego kochania, odwaga słuchania serca – na to potrzebujemy teraz zrobić miejsce. Od lat towarzyszę klientom w drodze do Miłości oraz parom w budowaniu ich związku. W Szkole Budowania Relacji uczę 4 kroków do Miłości – ścieżki, która pozwala otworzyć się i na Miłość i na związek.

Warsztaty dla kobiet

Przyszły same. Zaczęło się od wyjazdów do Tajlandii, teraz prowadzę 6 dniowe warsztaty również w Polsce. Budzimy się. Budzimy swój płomień, swoją moc, serce i brzuch. Dla siebie, dla mężczyzn, i przyszłych pokoleń.

Coaching

to dla mnie jedna z dróg jak połączyć ducha z materią, jak pozwolić uziemić i skonkretyzować swoje wartości i ideały. Pracowałam dla takich organizacji jak TVN, Price Waterhouse Cooper, Deloitte, Accenture, przez 3 lata uczyłam menedżerów coachingowego stylu przywództwa. Ukończyłam szkolenia: Core Essential Fast Track Program®; Intuitive Coach®, J. Flanagan; Coaching Clinic Licensing Program®, Organization & Relationship Systems Coaching Program w CRR European; Transformational Presence Leadership Coaching by Alan Seale.
Obecnie jestem Coachem PCC, Dyrektorem Centrum Coachingu uczelni Collegium Civitas, autorką i kierownikiem studiów podyplomowych Life Coaching i Life Coaching Start Up! oraz Coaching Systemowy. Od lat prowadzę własną firmę, najpierw Desiree ośrodek rozwoju osobistego, teraz Centrum Life Coaching Polska. Jestem autorką i redaktorem książki „Life coaching w nurcie serca”.

Prywatnie jestem żoną (właśnie mija 22 lat razem), mamą dwóch córek i miłośniczką zwierzaków. Ciągle jestem głodna życia, jego intensywności, subtelności i barw. Wiem jedno – niezależnie czy jesteśmy prezesem, pracownikiem korporacji, artystą czy rodzicem, jesteśmy przede wszystkim człowiekiem. To nasze człowieczeństwo powinno definiować role, w których jesteśmy. Nie odwrotnie.

Umów się na sesję