KOBIECY PŁOMIEŃ
WARSZTATY DLA KOBIET

Płomień to moja Moc. Budzi mnie, ogrzewa i chroni. Nic mnie nie powstrzyma przed życiem w Pełni.
Iwona Kubiak

KOBIECY PŁOMIEŃ

WARSZTATY DLA KOBIET

Płomień to moja Moc. Budzi mnie, ogrzewa i chroni. Nic mnie nie powstrzyma przed życiem w Pełni.
Iwona Kubiak

Bardzo często szukamy mocy i siły w sobie tak, jak szukają jej mężczyźni. A nasza moc i jej jakości są zupełnie inne i płyną z zupełnie innych zasobów. Czy wiemy jak ich szukać? Nie do końca. Czy szanujemy kobiece ? Niezupełnie.

Płomień to symbol mocy. Kiedyś mocne, mądre, znające swoją wartość  kobiety palono na stosach i nasze ciała mają to „w pamięci”. Teraz same się czasem palimy – ze wstydu, bezsilności, podcinamy sobie skrzydła, nie dajemy prawa w pełni się rozgościć w sobie samej, w tym jakie jesteśmy. Szukamy drogi do siebie, do swojej kobiecości po omacku ulegając stereotypom, schematom, bojąc się obudzić prawdziwy płomień i ogień.

Nasza intuicja, uczuciowość, kreatywność, sposób w jaki podejmujemy decyzje, sposób, w jaki  działamy – ciągle są jeszcze nieuznawane przez świat i –  przede wszystkim przez nas samych.

Więc jaka jest ta Twoja Moc kobieto?

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania czym jest moc, jak dbać o swoje zasilanie. Zacznij od warsztatu „Kobiecy Płomień”, ponieważ kolejne są dostępne tylko dla tych, które uczestniczyły w  pierwszym. Świadomość, że każda z nas przeszła poprzedni program pozwala ruszyć nam z tego samego miejsca i wzbudzić do siebie nawzajem większe zaufanie.

Kolejne warsztaty powstały na prośby uczestniczek, które chciały iść dalej i chcą co roku dać czas SOBIE, bez udawania, bez skrępowania, bez pośpiechu.

TERMINY I CENY

Część 1 KOBIECY PŁOMIEŃ

Tygodniowy warsztat dla kobiet, gdzie poznajemy i doświadczamy podstawowych kobiecych jakości. Przypominamy je sobie. Nabieramy odwagi, by prowadziły nas  w życiu. Łączymy się  z linią kobiet w rodzinie, by trudy zamienić w zasoby.

5-11 sierpnia 2024

Część 2 RÓZNE OBLICZA KOBIECOŚCI

5 dni warsztatu, na którym rozpoznajemy i uzdrawiamy 5 schematów emocjonalnych. Przyglądamy się złości, niskiemu poczuciu własnej wartości, depresji, zaburzonemu uwodzeniu, zazdrości, niezdrowej ambicji, życiu w ciągłym pośpiechu. Wracamy do równowagi. W programie również malowanie intuicyjne.

14-18 sierpnia 2024

Część 3 KOBIETA W ROZKWICIE

5 dni warsztatu gdzie rozpoznajemy jak funkcjonujemy w naszym życiu – w finansach, karierze, zdrowiu, seksualności, macierzyństwie, związku, pasjach. Budzimy w sobie Kreatorkę, by we współpracy z podświadomością, sercem i ciałem tworzyć dobre życie dla nas i naszych rodzin.


Lato 2025

WYJAZD DO TAJLANDII

12 dni podrózy do Tajlandii, 5 dni warsztatu i 5 dni resetu oraz zwiedzania. Wspaniałe, kameralne miejsce na warsztat, masaże, plażą, kapiele. Potem zwiadzanie – dwie wyspy oraz Bangkok.

Marzec 2025

Moc kobiety

Dusza nie ma płci. Jednak płeć jest ubraniem duszy i wnosi wiele do naszego rozwoju i przebudzenia. Na czym budować swoją wartość jako kobieta?
W jaki sposób odkrywać w sobie to, co jest POZA porównywaniem – do piękniejszych kobiet, do mądrzejszych mężczyzn, do wypełniania ról? Jak znaleźć punkt w sobie, który wyzwoli nas od takiego  patrzenia na siebie? Patrzenia w sposób propagowany od tysiącleci, na tyle skutecznie, że stał się naszym podświadomym rodzajem myślenia o kobietach. O nas. O sobie.

Odnalezienie właśnie tych programów, uświadomienie ich, obejrzenie w dziennym świetle – to już początek wolności.
Co tkwi w Twojej podświadomości?
Jak wpływa na każdy Twój dzień?

Dalej zaczyna się osobista ścieżka do siebie – jednak nie samotna, bo wiele etapów jest wspólnych dla wszystkich kobiet. Możemy patrzeć na siebie, przeglądać się w sobie, oddychać, łączyć, nie dzielić. By ostatecznie – stawać za sobą.
Wyobraź sobie, że w trudnej dla Ciebie chwili masz za sobą, za swoimi plecami, kobiety, które stoją za Tobą murem i ich obecność mówi „jesteśmy tu dla Ciebie”.

Umów się na rozmowę ze mną

Niezwykłość w zwykłości.

Teraz modne jest szukanie bogini lub szamanki w nas.
One są na pewno naszym mocnym duchowym archetypem.
Jednak dla mnie ścieżka Mocy obejmuje zwykłą codzienność, z ogromem zadań, wyzwań, odprowadzaniem dzieci do szkoły i naszych zwykłych tęsknot. Nie musisz mieć piór przy uszach, ważne byś odnalazła swój „talizman” w sercu i „płomień” w brzuchu.

Nie musisz szukać jednego archetypu a raczej czule nasłuchiwać, jak możesz być dla siebie oparciem i przewodniczką. Potrzeba po prostu zwrócić się ku sobie i chwycić przede wszystkim tę siebie, która poprowadzi Cię za rękę TERAZ.