WARSZTAT USTAWIEŃ „Droga do męskiego”
Data: 23 października 2021, Warszawa

Na tym warsztacie będziemy otwierać ramiona na męską energię wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna, we wszystkich właściwych Tobie obszarach życia.
Męskie to siła, to odwaga,
to stawianie granic,
to zarabianie,
stawanie do trudnego w życiu,
to struktura i bezpieczeństwo inne, niż te które daje mama…
Meskie dla kobiet – to obecność mężczyzn w życiu i ich realne wsparcie.
Męskie dla mężczyzn – to osadzenie w sobie, ufanie sobie i większa atrakcyjność względem kobiet.

Otwarcie się na męską energię i pojednanie z nią owocuje w życiu zmianami, które można określić „staniem  mocno na dwóch nogach”. Stawianie granic, funkcjonowanie w zewnętrznym świecie, poczucie bycia wspieranym przez mężczyzn wiąże się z zasileniem i połaczeniem z  tatą, dziadkiem, pradziadkiem oraz innymi mężczyznami z rodu.

Program


Ustawienia hellingerowskie to głęboka energetyczna praca na poziomie więzi pokoleniowych, w których często tkwi zablokowany przepływ Miłości. Przyjrzenie się temu, co powoduje naszą niemoc, ciężki los, pewne powtarzające się wydarzenia w naszym życiu, sprawia, że to co do tej pory nieuświadomione i zakryte zaczyna się ujawniać, integrować i jednać. Ustawienia pozwalają iść naprzód zwłaszcza wtedy, gdy inne metody zawiodły.
 

Na tym module:


– będziesz mieć swoje ustawienie w określonym przez Ciebie temacie
– będą medytacje i ćwiczenia indywidualne i w podrupach.

Dla kogo?

Dla każdego, kto nie jest na lekach psychotropowych, ani środkach zmieniających świadomość. Dla osób znajacych metodę ustawień systemowych. Jeżeli jesteś w trakcie terapii, uzgodnij z osobą wspierająca Twój proces, udział w tym warsztacie.

Miejsce

Warszawa, dokładny adres podamy po zapisie.

Koszt

Cena warsztatu:
Wersja cały dzień (10-17) 450 zł