4 kroki do Miłości

Ścieżka otwierająca: i na Miłość, i na relacje 

To program otwarcia się na związki ze sobą i z innymi. Otwiera serce, wietrzy głowę, przede wszystkim angażuje duszę. Został stworzony po to, by zacząć doświadczać Miłości na co dzień i w rezultacie znaleźć związek, o jakim się marzy.

„Siedzimy na kanapie. On mnie nie kocha. Znowu mnie ktoś nie kocha – wzdycha klientka. Zamknij oczy i wsłuchaj się w swoje serce. Kogo ono kochało. Tak prawdziwie. Naprawdę? – zamyśla się – to chyba nikogo. Patrzy zdziwiona – Chciałam, żeby oni mnie kochali.” Zapis z sesji

Miłość jest większa niż Ty!


– Jeżeli już wszystko zawiodło: poprzednie relacje, kursy, warsztaty, randki…
– Kiedy serce walczy z głową i nie wiemy, którego z nich słuchać…
– Jeżeli masz już wszystko… oprócz związku…
– Lub jeśli nie masz już siły na kolejne znajomości, bo ile się można podnosić po poprzednich…
– Trudno Ci o kimś zapomnieć…
– Jesteś po zdradzie lub „dziwnych” związkach…
– Odszedł po wielu latach ktoś bliski…
– Jesteś z kimś, ale nie czujesz miłości…
– Zastanawiasz się jak może być lepiej w relacji, którą tworzysz…
– Chcesz lepiej się komunikować w parze, którą tworzysz…

…to może czas przyjrzeć się temu z  poziomu Ducha.
Jak nie skrzywdzić i samemu nie dać się zranić?  Czuć intymność kiedy jest się razem? Czuć wsparcie, przepływ, iskrzenie…

Pozwól Miłości działać.  Poznaj jej język, jej mechanizmy, jej zapisy. Nie szukaj jej rozpaczliwie w drugiej osobie, bo jej źródło jest zupełnie gdzie indziej.
Pozwól jej się najpierw rozgościć w Tobie.
Pozwól się przed nią nie bronić.
Pozwól sobie zrzucić pancerz i zaufać, że bez niego dasz sobie radę.  Że bez niego możesz w końcu oddychać. Możesz poczuć się z kimś blisko. Możesz poczuć się blisko ze sobą, zaufać sobie, że wiesz, że znasz granice, że umieść puścić kontrolę, ale też umiesz ją trzymać, kiedy potrzeba.  Że naprawdę ufasz sobie, lubisz siebie, możesz na sobie polegać. Pozwól sobie dać się lubić, dać się kochać, dać się pieścić a nawet rozpieszczać. Pozwól sobie być we właściwej wymianie – brać i dawać, dawać i brać…
Jak osiągnąć taki stan? Jak go sobie przypomnieć?

Te 4 kroki do Miłości to kroki milowe. To twoja relacja ze sobą, to odkrywanie kodów w podświadomości. – jakie masz wzorce miłości? Czujne słuchanie ciała – co ono mówi o miłości, relacji, kontakcie? To przyglądanie się twojemu wewnętrznemu dziecku, tym momentom kiedy miłość się skuliła, schowała, zamroziła, nie można było czuć…To objęcie tych kawałów siebie, które czekają aż je dostrzeżesz, uwolnisz z przeszłości. To słuchanie duszy, gdzie ona cię woła i do kogo? To przegląd relacji – czy jakaś Cię jeszcze trzyma? To poszukanie korzeni – jak płynęła miłość w Twoim rodzie – komu wolno było kochać a komu nie? I jak kochać?

Odkrywanie tego uwalnia nas do własnego przeznaczenia, własnych wyborów.
Do wychodzenia z iluzji, bajek, czekania… a sięganie po własny los.
To pojednanie między mężczyznami i kobietami i wyjście poza odwieczną walkę płci. Bo już czas.

Po tych 4 krokach:

  • Odnajdziesz Miłość i w rezultacie zwiększysz szansę na szczęśliwy związek
  • Wyjdziesz z pancerza i poczujesz się lżej
  • Serce to nasz drugi mózg . Wzmocnisz serce, by było otwarte i ufne, mądre a nie naiwne, silne i odważne. „Serce” takie właśnie jest  – jeśli tylko ma możliwość się pokazać i zdobyć nasze zaufanie.  . Wyobraź sobie jak wtedy będą wyglądać Twoje relacje? Kogo będziesz przyciągać? Jak się będziesz ze sobą czuć? Co stanie się możliwe ?

Te 4 kroki to ścieżka zebrana przez lata pracy.
Wszystkie obserwacje i doświadczenia zebrałam w pigułkę a moje indywidualne podejście do każdego pozwoli Ci namierzyć Twój próg zmiany i wykonać swój indywidualny krok.


Zapisz sie teraz!

Dla kogo?

program rozwojowy dla singli, ale też dla osób w związku, które chcą przyjrzeć się sobie i swoim skryptom na temat miłości.

Kiedy?

Warsztat prowadzony jest w dwóch modułach, które tworzą całość:
– 1 część 29/30 grudnia 2022
– 2 część 28/29 stycznia 2023
Płatne za całość. 

Zajęcia odbywają się w Warszawie.

 

Program:

1. Osadzenie w sobie
– znajdowanie indywidualnych zapisów na temat miłości, pamięć serca.
2. Nakarmienie pustki
– jeśli nie potrafimy brać zasilania od rodziców, szukamy go w drugim człowieku. Nie potrafimy brać i często dajemy w nadmiarze.
3. Uwolnenie do nowego
– jaka relacja Cię trzyma? Czego uczą Cię relacje? Z kim nasz relacje na poziomie Ducha?
4. Pojednanie
– strach przed mężczyznami, nieufność do kobiet, skąd się biorą?

W programie pomocniczo: praktyka oddechu, ćwiczenia coachingowe, medytacje,  ustawienia własne metodą Berta Hellingera, elementy dramy, wizualizacja, projektowanie, ruch spontaniczny.

Co mówią poprzedni uczestnicy:

„Iwona jest cudowną osobą i przewodnikiem. Z ogromnym wyczuciem, empatią, wrażliwością i doświadczeniem prowadzi w kierunku otwierania serca. Warsztat 4 Kroki do miłości – mega! Jeden dzień, a zmiana jak krok milowy  Bardzo polecam!  ” Joanna Sławińska

„Warsztaty z Iwoną to bardzo ciekawe, intensywne doświadczenie … bardzo osobiste, przełomowe. Znajdziesz tu intymność, poszanowanie prywatności, respekt do swoich przeżyć, ale i ciepło oraz prawdziwe zaangażowanie prowadzącej. Bez oczekiwań, bez specjalnej intencji, z ciekawością …. Dla mnie był to pewien osobisty przełom… z tą świadomością idę dalej. Dziękuję Iwona  Robisz wspaniałą robotę dla tych, którzy odważą się poszperać w zakamarkach siebie. ” Anna Mikołajczyk

„Warsztaty przygotowane bardzo profesjonalnie, dbałość o różnorodność ćwiczeń oraz przestrzeń dla różnych osobowości. Całkowita akceptacja i prowadzenie Iwony sprawia, że chce się tam wracać, właśnie do Niej. Buduje więź podchodząc indywidualnie, a jednak w grupie, do każdego i daje możliwość z pełną miłością na poznawanie siebie. Bardzo inspirujące i motywujące zajęcia do dalszej pracy nad sobą. Jestem mega wdzięczna za każdą minutę spędzoną na warsztatach! Absolutnie WARTO!! ” Dorota Te

Te recenzje znajdziesz na stronie fb Kochaj i już – ustawienia systemowe.

Nie ma co szukać obiektu miłości. Najpierw odnajdź samą Miłość.  Erich Fromm pisał „Większość ludzi uważa, że miłość to sprawa OBIEKTU, a nie ZDOLNOŚCI. (…) Pogląd taki da się porównać do stanowiska człowieka, który chce malować, ale nie uczy się sztuki malarstwa, tylko twierdzi, że musi poczekać na odpowiedni obiekt, a potem kiedy już go znajdzie, będzie malował znakomicie.”

TERMINY:

  • 29/30 grudnia 2022
  • 28/29 stycznia 2023
    Oba moduły tworzą jedną całość!

Doskonałym uzupełnieniem ścieżki są spotkania otwarte on line oraz indywidualne sesje.

Koszt

Cena warsztatu 4 dni to 1700 zł.
Miejsce rezerwuje bezzwotny zadatek 200 zł .
Nie można brać udziału tylko w jednym module.

Miejsce

Warszawa, dokładny adres podamy przy zapisaniu się na warsztat

Napisz: coach@iwonakubiak.pl
by uzyskać więcej informacji