4 kroki do Miłości

Ścieżka otwierająca: i na Miłość, i na relacje 

To program otwarcia się na związki ze sobą i z innymi. Otwiera serce, wietrzy głowę, angażuje duszę! Został stworzony po to, by zacząć doświadczać Miłości na co dzień i w rezultacie znaleźć związek, o jakim się marzy.

Miłość jest większa niż Ty!


– Jeżeli już wszystko zawiodło: poprzednie relacje, kursy, warsztaty, randki…

– Kiedy serce walczy  z głową i nie wiemy, którego z nich słuchać…
– Jeżeli masz już wszystko… oprócz związku…
– Lub jeśli nie masz już siły na kolejne znajomości, bo ile się można podnosić po poprzednich…
– Trudno Ci o kimś zapomnieć…
– Jesteś po zdradzie lub „dziwnych” związkach…
– Odszedł po wielu latach ktoś bliski…
– Jesteś z kimś, ale nie czujesz miłości…
– Zastanawiasz się jak może być lepiej w relacji, którą tworzysz…
– Chcesz lepiej się komunikować w parze, którą tworzysz…

…to może czas przyjrzeć się temu z  poziomu Ducha.
Jak nie skrzywdzić i samemu nie dać się zranić?  Czuć intymność kiedy jest się razem? Czuć wsparcie, przepływ, iskrzenie…

Być może zabrzmi to dla Ciebie banalnie, ale  – pozwól Miłości działać.   Pozwól odkryć jakim językiem do Ciebie gada. Pozwól się przed nią nie bronić. Pozwól sobie zrzucić pancerz i zaufać, że bez niego dasz sobie radę.  Że bez niego możesz w końcu oddychać. Możesz poczuć się z kimś blisko. Możesz poczuć się blisko ze sobą, zaufać sobie, że wiesz, że znasz granice, że umieść puścić kontrolę, ale też umiesz trzymać.  Że naprawdę ufasz sobie, lubisz siebie, możesz na sobie polegać.  Pozwól sobie być we właściwej wymianie – brać i dawać, dawać i brać…
Jak osiągnąć taki stan?
Jak go sobie przypomnieć?

Te 4 kroki do Miłości to kroki milowe.
To  odkrywanie Twoich wzorców miłości. To  czujne słuchanie ciała – co ono mówi o miłości, relacji, kontakcie? To uruchamianie inteligencji serca, bo głowa już wszystko wie, ale ta wiedza niczego nowego nie przyniosła… To przyglądanie się twojemu wewnętrznemu dziecku, tym momentom, kiedy miłość się skuliła, schowała, zamroziła, nie można było czuć…To objęcie tych kawałów siebie, które czekają aż je dostrzeżesz, uwolnisz z przeszłości. To słuchanie duszy, gdzie ona cię woła i do kogo? To przegląd relacji – czy jakaś Cię jeszcze trzyma? To poszukanie korzeni – jak płynęła miłość w Twoim rodzie – komu wolno było kochać a komu nie? I jak kochać?

Odkrywanie tego uwalnia nas do własnego przeznaczenia, własnych wyborów. To tworzenie swojej własnej płyty z nagraniem czym jest miłość. To pojednanie między mężczyznami i kobietami i wyjście poza odwieczną walkę płci. Bo już czas.

Po tych 4 krokach:

  • Odnajdziesz Miłość i w rezultacie zwiększysz szansę na szczęśliwy związek
  • Wyjdziesz z pancerza i poczujesz się lżej
  • Serce to nasz drugi mózg . Wzmocnisz serce, by było otwarte i ufne, mądre a nie naiwne, silne i odważne. „Serce” takie właśnie jest  – jeśli tylko ma możliwość się pokazać i zdobyć nasze zaufanie.  . Wyobraź sobie jak wtedy będą wyglądać Twoje relacje? Kogo będziesz przyciągać? Jak się będziesz ze sobą czuć? Co stanie się możliwe ?

Te 4 kroki to ścieżka zebrana przez lata pracy.
Wszystkie obserwacje i doświadczenia zebrałam w pigułkę a moje indywidualne podejście do każdego pozwoli Ci namierzyć Twój próg zmiany i wykonać swój indywidualny krok. Z odwagą!

4 kroki – 4 dni warsztatu, gdzie intencja i intensywność pozwoli prowadzić Cię głębiej.
1 krok – Osadzenie w sobie
2 krok – Napełnienie pustki

3 krok – Uwolnienie do nowego

4 krok – Pojednanie

Zapisz sie teraz!

Co jeszcze czeka Cię na ścieżce 4 kroków do Miłości w cenie warsztatu?
– spotkania online przez 3 miesiące
– indywidualna sesja ze mną po warsztacie
– ćwiczenia do domu

 

Dla kogo?

program rozwojowy dla singli, ale też dla osób w związku, które chcą przyjrzeć się sobie i swoim skryptom na temat miłości.

Kiedy?

10-13 lutego 2022, warsztat wyjazdowy koło Mińska Mazowieckiego

 

 Program:

– Przyjazd na miejsce 10 lutego do godziny 11.00
– Start zajęć godzina 11.15. Tego dnia – obiad i kolacja.
Pozostałe dni 3 posiłki dziennie, kończymy obiadem 13 lutego, koło godziny 15.00. Posiłki wegetariańskie.
– Każdego dnia ćwiczenia, wykłady, sesje oddechowe, praca z ciałem, ustawienia hellingerowskie
– Rano sesja jogi z Małgosią Zienkiewicz – https://www.facebook.com/CUDlublin/
– Masaże dodatkowo płatne u Małgosi Zienkiewicz – lomi lomi nui, kobido
– 1 seans w saunie.

Co mówią poprzedni uczestnicy:

„Iwona jest cudowną osobą i przewodnikiem. Z ogromnym wyczuciem, empatią, wrażliwością i doświadczeniem prowadzi w kierunku otwierania serca. Warsztat 4 Kroki do miłości – mega! Jeden dzień, a zmiana jak krok milowy  Bardzo polecam!  ” Joanna Sławińska

„Warsztaty z Iwoną to bardzo ciekawe, intensywne doświadczenie … bardzo osobiste, przełomowe. Znajdziesz tu intymność, poszanowanie prywatności, respekt do swoich przeżyć, ale i ciepło oraz prawdziwe zaangażowanie prowadzącej. Bez oczekiwań, bez specjalnej intencji, z ciekawością …. Dla mnie był to pewien osobisty przełom… z tą świadomością idę dalej. Dziękuję Iwona  Robisz wspaniałą robotę dla tych, którzy odważą się poszperać w zakamarkach siebie. ” Anna Mikołajczyk

„Warsztaty przygotowane bardzo profesjonalnie, dbałość o różnorodność ćwiczeń oraz przestrzeń dla różnych osobowości. Całkowita akceptacja i prowadzenie Iwony sprawia, że chce się tam wracać, właśnie do Niej. Buduje więź podchodząc indywidualnie, a jednak w grupie, do każdego i daje możliwość z pełną miłością na poznawanie siebie. Bardzo inspirujące i motywujące zajęcia do dalszej pracy nad sobą. Jestem mega wdzięczna za każdą minutę spędzoną na warsztatach! Absolutnie WARTO!! ” Dorota Te

Te recenzje znajdziesz na stronie fb Kochaj i już – ustawienia systemowe.

Nie ma co szukać obiektu miłości. Najpierw odnajdź samą Miłość.  Erich Fromm pisał „Większość ludzi uważa, że miłość to sprawa OBIEKTU, a nie ZDOLNOŚCI. (…) Pogląd taki da się porównać do stanowiska człowieka, który chce malować, ale nie uczy się sztuki malarstwa, tylko twierdzi, że musi poczekać na odpowiedni obiekt, a potem kiedy już go znajdzie, będzie malował znakomicie.”

TERMINY:

4 kroki jako 4 dniowy warsztat odbędzie się:
 w dniach: 10-13 luty 2022, 

Doskonałym uzupełnieniem ścieżki są spotkania otwarte on line oraz indywidualne sesje.

Koszt

Cena warsztatu 1600 zł 
– zniżka dla wczesnych wpłat do końca roku 2021 ( 200 zł taniej)
– zniżka jeśli pojedziesz w parze lub z koleżanką/kolegą (200 zł taniej każda z osób)
Zniżki nie sumują się.
W cenie: warsztat, sesje jogi, sesje oddechowe, 1x sauna, dodatkowa sesja 1h z Iwoną Kubiak po warsztacie oraz dodatkowy prezent.
Masaże, noclegi i wyżywienie dodatkowo płatne.
Warsztat wyjazdowy w piękne miejsce niedaleko Warszawy, sauna, kominek, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Ośrodek Czarna jest w zacisznym miejscu otoczony lasem, z piekną salą, kominkiem w jadalni. Cena noclegów i wyżywienia zależna od opcji, płatne w ośrodku (około 500 – 600 zł)

Miejsce

Wieś Czarna koło Mińska Mazowieckiego

Napisz: coach@iwonakubiak.pl
by uzyskać więcej informacji