Warsztat dla par „Komunikacja, która działa” 
Data do ustalenia

Pracuję z parami i z singlami. Uczę, jak komunikować się w związku, aby się nie ranić. Uczę, jak przyglądać się temu, czego nie widać. Bo to, czego nie widać, wpływa najsilniej na związek.
Korzystam z technik oddechowych, z pracy z ciałem, z inteligencji systemowej, oraz narzędzi coachingowych. Wszystko po to, by Wam służyć i towarzyszyć w swojej drodze do siebie. Każda droga jest inna, indywidualna. W pokorze przyglądam się razem z Wami, co działa, co nie działa, w jaki sposób tworzycie swoją więź: za pomocą słów, wymiany, zachowania równowagi czy porządku miłości. Oferuję swoją uważność, bogate doświadczenie i konkretne narzędzia do przetestowania.

Program

Jak rozmawiać z ukochaną osobą, aby było nam do siebie bliżej?  Czy się kłócić i jeśli tak – to jak?  Jak rozmawiać o sprawach trudnych?  Jak być rozumianym i słyszanym?  Czy odgradzać emocje od faktów?

Komunikacja z osobami bliskimi to często niełatwe wyzwanie. Często oczekujemy, że to miłość sprawi, że druga osoba będzie nas rozumieć. Skoro się kochamy to po co dawać naszej komunikacji uwagę? Nic bardziej mylnego. Bycie partnerką, partnerem czy rodzicem to rola, której potrzebujemy się nauczyć. Podczas tego warsztatu poznasz kilka skutecznych kroków komunikacji serca. Takiej, która działa, choć wymaga naszej świadomości i naszego wyboru.

Poznasz:

  • Wytyczne do rozmowy: jakie komunikaty stosować w chwilach pełnych emocji
  • Jak twoje przekonania wpływają na związek?
  • Jak troszczyć się o własne potrzeby i emocje w komunikacji?
  • Jak szanować potrzeby i emocje innych?
  • Maski w komunikacji oraz w jaki sposób poszerzać własną świadomość w drodze do autentyczności.

Jak?

Będzie dużo ćwiczeń i indywidualne podejście do każdego z uczestników. W trakcie warsztatu mogą pojawić się także elementy ruchu, ekspresji, pracy z oddechem czy spojrzenia systemowego.

Dla kogo?

Dla par.

Miejsce

Warszawa, dokładny adres podamy po zapisie.

Koszt

Cena warsztatu 300 zł za osobę