USTAWIENIA
I ODDECH

Mądrość przychodzi wraz ze zdolnością
przebywania w ciszy.
Eckhart Tolle

USTAWIENIA
I ODDECH

Mądrość przychodzi wraz ze zdolnością
przebywania w ciszy.
Eckhart Tolle

Ustawienia

Ustawienia hellingerowskie to głęboka, energetyczna praca na poziomie więzi pokoleniowych. Przyjrzenie się temu, co powoduje naszą niemoc, ciężki los, powtarzające się wydarzenia w naszym życiu, sprawia, że to, co zakryte zaczyna się ujawniać, integrować i jednać. Odkryte przez Berta Hellingera porządki miłości w rodzinie wyjaśniają wiele blokad, z którymi się zmagamy w samotności, a których nigdy nie przeskoczymy, bo są większe od nas – płyną z systemu. Dopiero na tym poziomie popatrzenia na całość, oczami duszy, jesteśmy w stanie zobaczyć to, co nie jest osobiste. Pracuję metodą Nowych Cichych Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera zarówno grupowo, indywidualnie i on-line. Polecam ją osobom, które nie są na lekach psychotropowych i świadomie uczestniczą w swoim rozwoju. Jeśli masz pytania dotyczące metody napisz do mnie.

Oddech

Przeciętny człowiek bierze 20 000 oddechów dziennie. Oddychanie to jedyna funkcja organizmu, która jest nieświadoma, a na którą możemy wpłynąć świadomie – zmieniając rytm oddechu. To jest punkt styku: świadomego z nieświadomym. Brama, dzięki której wprowadzasz świadomość do ciała, własnych myśli, emocji, ducha. Te cztery Jungowskie płaszczyzny nas zaczynają się w ten sposób integrować.

Oddech jest potężnym narzędziem dostępnym dla każdego, łączącym nas z chwilą obecną, z TERAZ, a jak wiemy – punkt mocy jest teraz, bo przyszłość jeszcze nie nadeszła, a przeszłość już minęła i nie mamy do nich obu dostępu. Oddech zaprasza nas do OBECNOŚCI. Świadomy oddech, Integracja oddechem, rebirthing – to wszystko ścieżki oparte na mocy oddechu.

Warto nauczyć się tej techniki i korzystać z niej potem samodzielnie.

Niektóre z efektów:

  • integralność i spójność (trójnia mózgów)
  • wzrost witalności i energii życiowej
  • zintegrowanie traum
  • efekty zdrowotne np. zmiana wagi
  • wzrost świadomości siebie swoich myśli, uczuć i doznań

Rekomenduję cykl 10 indywidualnych spotkań.

Chętnych do nauczenia się tej metody w sposób profesjonalny zapraszam do Szkoły Coachingu Oddechem CUUD, którą współtworzę z Grzegorzem Pawłowskim i w której prowadzę zajęcia. Sprawdź na stronie:
https://coachingoddechem.pl/

Aby dowiedzieć się więcej sięgnij po książki:
„Integracja Oddechem” Colin Sisson
„Life Coaching w nurcie serca” pod red. Iwony Kubiak
„Oddech” Grzegorz Pawłowski
„Inteligencja oddechu” Michał Godlewski

Umów się na sesję