SESJE
INDYWIDUALNE

Od 1998 roku prowadzę sesje indywidualne. To kilka tysięcy spotkań – oddechowych, coachingowych, rozwojowych, a teraz także ustawieniowych.

SESJE
INDYWIDUALNE

Od 1998 roku prowadzę sesje indywidualne. To kilka tysięcy spotkań – oddechowych, coachingowych, rozwojowych, a teraz także ustawieniowych.
Pomagam w osobistej zmianie, bo szczęście zaczyna się od środka, od zrozumienia siebie, czucia siebie. Ufając swojemu doświadczeniu mogę dobrać metodę tak, aby mogła być dla Ciebie najbardziej skuteczna.

Możesz zapisać się na sesje indywidualne:

• On-line
• w gabinecie (Warszawa Targówek)

Możesz też wybrać, jakiego rodzaju sesji potrzebujesz:

Sesje oddechowe – jeśli chcesz nauczyć się słuchać siebie i integrować siebie, to oddech jest najlepszym przewodnikiem. Jestem wierna tej metodzie od 23 lat, bo oddech fokusuje nas na chwili teraźniejszej, jest bramą do podświadomości. Polecam cykl sesji, podczas których nauczysz się tej metody, aby wykorzystywać ją samemu.

Sesje ustawieniowe – jeśli nie możesz być na warsztatach lub nie masz gotowości na pracę w grupie. Pracuję metodą ustawień hellingerowskich. Wykorzystuję figurki, poduszki oraz inne sposoby odczytywania pola twojego systemu rodzinnego.

Sesje coachingowe – jeśli chcesz przyjrzeć się sobie w kontekście konkretnego celu. Coaching to sposób na odnalezienie sprawczości w życiu. Pomaga odnaleźć własny ster. Dla mnie coaching to połączenie Dialogu, wysoko jakościowej Obecności z drugim człowiekiem oraz Transformacji. Tak powstał model DOT mojego autorstwa. Coaching to seria rozmów pełna pytań, których sami nigdy byśmy sobie nie zadali i empatycznego słuchania. Ja łączę klasyczny coaching z innymi metodami, które praktykuję od 20 lat.

Cena: 400 zł
Ustawienie własne: 500 zł
Czas trwania sesji: około 1,5 h

Formularz do ustalenia

[mailpoet_form id="1"]