Warsztat Ustawień
DROGA DO MĘSKIEGO

Data: 24 listopada, piątek, 10-15

Na tym warsztacie będziemy otwierać ramiona na męską energię wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna, we wszystkich właściwych Tobie obszarach życia.
Męskie to siła, to odwaga,
to stawianie granic,
to zarabianie,
stawanie do trudnego w życiu,
to struktura i bezpieczeństwo inne, niż te, które daje mama…
 
Męskie dla kobiet – to obecność mężczyzn w życiu i ich realne wsparcie. Znasz to kobieto? Czerpiesz wsparcie od mężczyzn? Nie tylko ich zainteresowanie, zachwyt ale wsparcie, pomoc, stawanie za Tobą?
 
Męskie dla mężczyzn – to osadzenie w sobie, ufanie sobie, większa atrakcyjność dla kobiet, zgoda na siebie. A w naszych rodzinach ogromny deficyt ojca…deficyt fizyczny, emocjonalny, duchowy.. Ojców albo nie było, albo byli nieobecni duchem.
 
Wszyscy szukamy męskiego. Bardzo. Obecnie świat zachwycony jest siłą, autorytetem. Tak bardzo brak nam silnych ramion ojca, że nie umiemy rozpoznać, co może przynieść „zobaczone, rozpoznane, objęte miłością – męskie” w naszych rodzinach. Ale też i w sobie.
 
Otwarcie się na męską energię i pojednanie z nią owocuje w życiu zmianami, które można określić „staniem mocno na dwóch nogach”. Poczucie bycia wspieranym przez mężczyzn wiąże się z zasileniem i połączeniem z tatą, dziadkiem, pradziadkiem oraz innymi mężczyznami z rodu.
 

Ustawienia hellingerowskie to głęboka energetyczna praca na poziomie więzi pokoleniowych, w których często tkwi zablokowany przepływ Miłości. Przyjrzenie się temu, co powoduje naszą niemoc, ciężki los, pewne powtarzające się wydarzenia w naszym życiu, sprawia, że to co do tej pory nieuświadomione i zakryte zaczyna się ujawniać, integrować i jednać. Ustawienia pozwalają iść naprzód zwłaszcza wtedy, gdy inne metody zawiodły.

Program

Na tym warsztacie:

– będziesz mieć swoje ustawienie w określonym przez Ciebie temacie
– będą medytacje i ćwiczenia indywidualne i w podgrupach.
– można przyjść z każdym tematem

Dla kogo?

Nawigatorem dla tego warsztatu są: granice – zarabianie -sukces – finanse – szacunek mężczyzn – wsparcie od męskiego – nazwisko.

Miejsce

Warszawa, dokładny adres podamy po zapisie.

Koszt

Ustawienie własne : 600 zł
Obserwatorzy: 200 zł